Mus owolovo do kupienia to produkt dobrze znany wielu rodzicom. Produkowane w Polsce produkty mają wiele zalet, dzięki którym szybko zyskały popularność. Jeśli jeszcze ich nie znacie, warto zapoznać się z bogatą ofertą tej marki.

Dlaczego Owolovo jest takie dobre?

Coraz więcej rodziców jest świadoma szkodliwości nieprawidłowej diety u dzieci. Dlatego też wielu z nich na pierwszym miejscu stawia skład produktu. Musy Owolovo wyróżniają się tym, że skład jest bardzo prosty i zdrowy, dzięki czemu zapewnia mnóstwo witamin i dobrych składników odżywczych. Produkowane są bowiem w 100% z owoców i warzyw. Nie zawierają dodatku cukru ani innych konserwantów. W skład produktu wchodzą przeciery z jabłek produkowanych lokalnie, w polskich sadach.

Kolejną zaletą produktów tej marki jest mnogość smaków. Każdy rodzic wie, że upodobania smakowe dzieci są zmienne i wybiórcze. Zdarzają się również alergie pokarmowe, które uniemożliwiają podawanie niektórych produktów. Z Owolovo łatwo jest znaleźć smak, który Wasza pociecha polubi. Dzięki temu dieta może być uzupełniona o różnorodne składniki odżywcze, których w owocach nie brakuje.

Niewątpliwym plusem, szczególnie dla rodziców, jest łatwość podania tej przekąski. Musy Owolovo pakowane są bowiem w opakowania typu pouch (czyli popularnie – w saszetki). Są one proste w użyciu, nie wymagają zabierania ze sobą łyżeczki jak tradycyjnie pakowane jogurty czy inne desery. Dziecko może samodzielnie wyciskać sobie mus z torebki i cieszyć się jego smakiem. Opakowanie jest lekkie i zajmuje mało miejsca, więc wychodząc z domu rodzic może mieć je zawsze przy sobie, aby zaspokoić nagły głód swojego dziecka. Zakrętka pozwala zachować resztę deseru na później. Nic się nie zmarnuje!

Jeśli powyższe argumenty jeszcze Was nie przekonały, to na pewno zrobi to stosunek jakości do ceny. Cena za opakowanie 200g musu owocowego o czystym składzie to zaledwie 3-4 zł. Produkty dostępne są m.in. w sklepach spożywczych, supermarketach i popularnych sieciach drogeryjnych.

Jakie smaki znajdę w ofercie Owolovo?

W bogatej ofercie znajdują się takie smaki jak:

– mus jabłkowy 100%

– mus jabłkowo – truskawkowy

– mus jabłkowo – morelowy

– mus jabłkowo – brzoskwiniowy

– mus jabłkowo – wiśniowy

– mus jabłkowo – porzeczkowy

– mus jabłkowo -gruszkowy

– mus jabłkowo -jagodowy

– mus jabłkowo -buraczany

– mus jabłkowo -śliwkowy

– mus gruszkowy 100%